ul. Kaszubska 8/8, Wrocław
71 328 74 71
8:00-16:00

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.

Arkana to polska marka, która swoimi innowacjami z zakresu profesjonalnej kosmetologii dzieli się od 2011 roku. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzą, ale też sami wprowadzają innowacje, czego wyrazem są nowatorskie dermokosmetyki, które przekraczają granicę tradycyjnej pielęgnacji. 

Z firmą Arkana współpracowaliśmy w latach 2014-2016, dbając o wizerunek marki w Internecie. Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie nowego layoutu strony www, a także aktywność Arkany w kanałach Social Media – Facebook i Instagram. Dodatkowo opracowaliśmy koncepcję, przeprowadziliśmy oraz zajęliśmy się postprodukcją sesji zdjęciowej z obecną ambasadorką firmy – panią Grażyną Wolszczak. Efekty tej krótkiej, aczkolwiek owocnej współpracy oglądać można do dziś, co pozytywnie wpływa zarówno na wizerunek samej Arkany, jak i Inplusa.

Agencja InplusPR przeprowadziła dla firmy ARKANA COSMETICS sesję zdjęciową z ambasadorką – Grażyną Wolszczak. Podczas planowania sesji agencja wykazała się dużym profesjonalizmem oraz wysokim poziomem kompetencji. Przygotowana struktura, koncepcja oraz scenariusz sesji była bardzo rzetelna i precyzyjna, a organizacja i koordynacja sesji i działań dodatkowych (wizaż, catering etc.) przeprowadzona została w sposób umiejętny i kompetentny. – Aleksandra, specjalistka ds. Marketingu, Arkana Cosmetics

Klient: Arkana Cosmetics