ul. Kaszubska 8/8, Wrocław
71 328 74 71
8:00-16:00

Hydro Extrusion Poland

Firma Hydro dysponuje 50 letnim doświadczeniem w praktyce i w badaniach w zakresie rozwiązań w dziedzinie tłoczonego aluminium. Oferuje projektowanie, produkcję, obróbkę powierzchniową i mechaniczną profili aluminiowych.

Na mocy porozumienia między Orkla i Norsk Hydro, 10.07.2017 r. Hydro stało się wyłącznym właścicielem marki Sapa, która jest teraz częścią tego globalnego koncernu. Fuzja tych dwóch marek stwarza przedsiębiorstwu nowe możliwości rozwoju, rozszerzenia zasięgu oraz umocnienia pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Z dniem 15.01.2018 r. Sapa Aluminium sp. z o.o. formalnie zmieniła nazwę na Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. Od tego dnia jest to jedyna prawidłowa nazwa, pod którą spółka będzie prowadzić działalność gospodarczą.

Z firmą Sapa, a teraz Hydro, współpracujemy nieprzerwanie od 2015 roku. Dbamy nie tylko o kontakt z mediami, ale i o odpowiednie działania na płaszczyźnie B2B. Do naszych zadań należy organizacja największych eventów firmy Hydro – jubileuszy, spotkań w ramach programów partnerskich i wyjazdów integracyjnych. Jesteśmy również odpowiedzialni za filmy wizerunkowe.

Zespół InplusPR jest profesjonalnie przygotowany do świadczenia usług reklamowych. Podczas wieloletniej współpracy bardzo często wykazywał się dbałością o każdy szczegół oraz wysokim zaangażowaniem i rzetelnością. Realizował nawet skomplikowane zlecenia w sposób szybki i sprawny. – Marta Radziuk, specjalista ds. Marketingu, Hydro Extrusion Poland.