ul. Kaszubska 8/8, Wrocław
71 328 74 71
8:00-16:00

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Firma Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K. to wiodący producent ceramiki budowlanej na rynku polskim. Choć marka obecna jest w świecie branży budowlanej od ponad 150 lat, to w kraju swoją działalność rozpoczęła na przełomie lat 1994/1995. W swojej ofercie posiada ponad 100 rodzajów wyrobów klinkierowych, od dachówek ceramicznych, przez płytki i cegły klinkierowe, po materiały wznoszeniowe – pustaki ceramiczne. Charakteryzują się one niebywałymi parametrami technicznymi, jak i bardzo szeroką gamą kolorystyczną. 

Współpracując z firmą Röben od września 2016 roku intensywnie promujemy jej poczynania z mediach ogólnokrajowych i branżowych. Co miesiąc w prasie pojawia się wiele publikacji oraz artykułów tworzonych w kooperacji z marką oraz naszym działem Media Relations. Dodatkowo dbamy o płynną komunikację wewnątrz firmy, cyklicznie tworząc Biuletyn Wewnętrzny, w którym pojawiają się relacje z targów i wydarzeń, na których obecna była firma Röben.

Tworząc teksty produktowe, informacje prasowe, artykuły i teksty na potrzeby wewnętrzne nie tylko szkolimy nasz warsztat, ale i zdobywamy niezbędną wiedzę. Pozostawanie w stałym kontakcie z przedstawicielami marki jest dla nas kluczowe, dlatego niekiedy zadajemy trudne pytania i jasno stawiamy sprawy, by osiągnąć najlepszy efekt.