ul. Kaszubska 8/8, Wrocław
71 328 74 71
8:00-16:00

Sapa Aluminium

Sapa Aluminium to wiodący producent elementów aluminiowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Firma dysponuje bagażem 50 lat doświadczeń oraz specjalistyczną wiedzą techniczną z zakresu aluminium. Oferują kompleksowe usługi – od projektowania, przez produkcję, obróbkę powierzchniową i mechaniczną profili aluminiowych. W Polsce Sapa posiada trzy zakłady produkcyjne, a łącznie w ponad 40 krajach Sapa Group dysponuje ponad 100 placówkami. Marka kładzie nacisk na innowacyjne, nowatorskie ujęcie oraz wykorzystanie najnowszych technologii, dbając przy tym o pozostawanie w trendzie ekologicznego przemysłu. Od 15.01.2018 firma zmieniła nazwę na Hydro Extrusion Poland.

Z firmą Sapa współpracujemy od 2015 roku. Dbamy nie tylko o kontakt z mediami, ale i o odpowiednie działania na płaszczyźnie B2B. Do naszych zadań należy organizacja największych eventów firmy Sapa – jubileuszy, spotkań w ramach programów partnerskich i wyjazdów integracyjnych. Jesteśmy również odpowiedzialni za filmy wizerunkowe oraz kompleksową identyfikację wizerunkową, a także wizerunek marki w social mediach (Facebook oraz Linkedin).

Zespół InplusPR jest profesjonalnie przygotowany do świadczenia usług reklamowych. Podczas wieloletniej współpracy bardzo często wykazywał się dbałością o każdy szczegół oraz wysokim zaangażowaniem i rzetelnością. Realizował nawet skomplikowane zlecenia w sposób szybki i sprawny. – Marta Radziuk, specjalista ds. Marketingu, Sapa Aluminium.