ul. Kaszubska 8/8, Wrocław
71 328 74 71
8:00-16:00

TEKTUM Twoja przestrzeń

TEKTUM to wieloletnie doświadczenie na rynku skandynawskim. To doświadczenie to nie tylko wybudowanie kilkuset domów i budynków użyteczności publicznej, to przede wszystkim zapewnienie tysiącom rodzin własnego miejsca na ziemi. Firma specjalizuje się w budowaniu nowoczesnych, energooszczędnych, a także domów pasywnych. W ofercie znaleźć można zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne oraz budynki użyteczności publicznej. Misją TEKTUM jest dostarczenie inwestorom najwyższej jakości budynku, którego klimat i wykończenie pozwolą im poczuć się wyjątkowo. Domy budowane są w oparciu o skandynawskie know-how, a ich realizacje oglądać można na terenie Szwecji, Norwegii, Polski, Niemczech i Czech.

Współpracę z TEKTUM rozpoczęliśmy audytem wizerunkowym. Następnie wykreowaliśmy nową koncepcję tożsamości marki i identyfikację wizualną. Stworzyliśmy materiały wykorzystywane w reklamie i na targach, a także przygotowaliśmy i wdrożyliśmy nową stronę internetową firmy. Opracowaliśmy strategię promocji, w tym rozwoju medialnego, wprowadziliśmy w działania firmy Media Relations. Dodatkowo razem z firmą TEKTUM wzięliśmy udział w targach mieszkaniowych.

W efekcie odnotowaliśmy systematyczny wzrost liczby publikacji, wyraźny wzrost zainteresowania i rozpoznawalności firmy, a także zwiększone zainteresowanie samorządów technologią TEKTUM. Zwiększyła się też grupa interesariuszy, w której m.in. znaleźli się architekci.